JAKIE NAPRAWY WYKONUJEMY?

Szukasz dobrego mechanika samochodowego?

 

Jeśli szukasz naprawdę dobrego mechanika w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szczerze wierzymy, że efekty pracy naszej firmy sprostają twoim oczekiwaniom. Nie obawiamy się podjąć żadnej naprawy, oferując przy tym najlepszą cenę z możliwych.

Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, ponieważ nie mamy wątpliwości, że podejście do interesantów jest najważniejsze w prowadzeniu jakiejkolwiek firmy. Do każdej z wykonywanych przez nas usług podchodzimy z największym profesjonalizmem, nie ważne, czy mowa o skomplikowanej naprawie istotnej części, czy o wymianie oleju. Wierzymy, że twoje zadowolenie jest kluczem do naszego sukcesu i powinno być dla nas największym priorytetem.

Nasz auto serwis Poznań nie tylko oferuje możliwie najniższą cenę za każdą z wykonywanych usług, ale też wykonuje je w jak najkrótszym czasie. Idealny termin realizacji to ten, który

w pełni odpowiada klientowi – jeśli tylko nic nie stoi na przeszkodzie, z pewnością sprostamy twoim oczekiwaniom również pod tym względem.

 

 

Zaufały Nam dziesiątki klientów! Dołącz do zadowolonego grona i miej pewność, że Twój samochód zostanie dokładnie zdiagnozowany i naprawiony!

Wykonujemy naprawy mechaniczne i elektryczne w stacjonarnym warsztacie samochodowym, a także dysponujemy sprzętem mobilnego auto serwisu, dzięki czemu możemy naprawić pojazdy na drodze w dowolnej lokalizacji. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym oraz schematami pojazdów, co w połączeniu z wiedzą naszych mechaników i elektryków owocuje trafnymi diagnozami i szybkimi naprawami.

Naprawy elektryczne i elektroniczne w pojazdach wszystkich marek, wykonywane z dojazdem do Klienta lub w stacjonarnym warsztacie samochodowym. Możliwość odbioru i odstawienia auta po naprawie.

Wypompowanie źle zatankowanego paliwa - osuszanie baku wraz z diagnostyką komputerowa. Dojazd we wskazane miejsce bez konieczności holowania auta do warsztatu. Samochód gotowy do jazdy po usłudze.

Diagnostyka komputerowa pojazdu z dojazdem we wskazany adres. Podczas diagnostyki mechanik informuje o wykrytych usterkach oraz cenie naprawy. Istnieje możliwość naprawy auta na miejscu.

Wymiana akumulatorów, alternatorów i rozruszników z dojazdem we wskazane miejsce. Zapewniamy nowe części z pisemną gwarancją. Przyjeżdżamy autem mobilnego serwisu i przeprowadzamy kompleksową wymianę.

Holowanie i transport pojazdów, motorów i małych maszyn na terenie Poznania oraz na terenie Wielkopolski. Pomoc przy kolizjach i wypadkach oraz wyciąganie pojazdów z rowu.

Wykonujemy przeglądy serwisowe, naprawy główne, bieżące pojazdów. Posiadamy bogate zaplecze przyrządów niezbędnych do wymiany rozrządu Twojego pojazdu. Zajmujemy się również przeprowadzeniem procesu uzyskania przez Twój samochód pozytywnego wyniku badania technicznego. Proces ten obejmuje czynności naprawcze w zakresie niezbędnym do uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego oraz samo przedstawienie pojazdu do takiego badania.

Na wyposażeniu naszego serwisu znajduje się urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia. W połączeniu z czterokolumnowym podnośnikiem z wbudowanym podnośnikiem hydropneumatycznym oraz obrotnicami daje możliwość precyzyjnego ustawienia geometrii zawieszenia przedniej oraz tylnej osi.

Pasja

 

 

Nasza załoga rzadko jest w pracy. Mówimy tak dlatego, że nie jest w pracy ten kto robi to co kocha i dodatkowo bierze za to wynagrodzenie.
               Novik-Auto Serwis
Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 seo-agencja.pl

Naprawy powypadkowe 24h Poznań 502 159 320 | Mechanika Pojazdowa 24h
Poznań
ul. Bociania 43
 60-607 
tel. kontaktowy: 531 368 423

Novik-Auto Serwis